Ceramik

1992 rok to początek działalności firmy CERAMIK w niewielkiej dzierżawionej hali z bardzo  małym zapleczem biurowym i kilkoma ambitnymi ludźmi chcącymi odnieść sukces w dopiero tworzącej się w Polsce nowej branży płytek ceramicznych. Lata 1998-2006 to czas ogromnego progresu naszej firmy , budowa własnych salonów wystawowych z zapleczem magazynowym w Szczecinie oraz w Gorzowie Wlkp. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że zajmujemy wiodącą pozycję na rynku zachodniopomorskim głównie włoskich płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko znane marki, ale przede wszystkim wyszukane produkty, tworzone na zlecenie klienta, na przykład monolityczne umywalki z blatem pod wymiar, wanny z własną grafiką czy też własne obrazy, zdjęcia wykonywane w mozaice pod wymiar. Naszą inspiracją są produkty nietuzinkowe, unikatowe. Potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Długoletni stażem pracownicy, wyspecjalizowani i kompetentni służą swoją szeroką wiedzą, fachowością i doradztwem. To co dla innych jest nie możliwe do zrealizowania dla nas jest ambitnym wyzwaniem. Obsłużymy każdego Klienta, dużego i tego małego, indywidualnego jak i instytucjonalnego.

Podsumowując – naszym Klientom zapewniamy:

  • Fachową obsługę
  • Doradztwo
  • Aranżacje w cenie towarów
  • Transport

WSPÓŁPRACA

Podejmij współpracę z firmą CERAMIK. Jeżeli jesteś osobą otwartą na innowacje markowe, produktowe – dobrze trafiłeś. Firma CERAMIK przede wszystkim specjalizuje się w wyszukanych produktach, nie dla wszystkich dostępnych. Nasz asortyment obejmuje płytki ceramiczne największych włoskich producentów oraz wyposażenia pod indywidualne potrzeby. Stawiamy głównie na indywidualizm, dlatego u nas można znaleźć produkty nie masowe, cenimy manufakturę. Do współpracy zapraszamy architektów chcących tworzyć oryginalne projekty łazienek z wyszukanymi produktami oraz wszystkich tych, którzy tworzą te ciekawe produkty.

Korzystając z formularza, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ceramik podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celu umożliwienia skontaktowania się z moją osobą.