Wyposażenie łazienek – Szczecin

Wyposażenie łazienek wpływa na komfort użytkowania łazienki. Trudno wyobrazić sobie komfortowe pomieszczenie sanitarne bez odpowiedniej ceramiki i akcesoriów. Podstawowe wyposażenie łazienek stanowią wanny lub/i kabiny prysznicowe, brodziki oraz umywalki ceramiczne, a niekiedy również meble łazienkowe. Uzupełnieniem dla nich są różne akcesoria przeznaczone do organizacji wnętrza, utrzymania w nim porządku czy suszenia ubrań.

Akcesoria łazienkowe, takie jak pojemne szuflady, półki czy pudełka znacznie ułatwiają korzystanie z łazienki. Dzięki akcesoriom tego typu zmieścisz wszystkie niezbędne przedmioty nawet na małej przestrzeni. Odpowiednio zaprojektowane szafki i półki sprawiają, że łazienka staje się bardziej funkcjonalna. Meble łazienkowe oraz akcesoria w naszej ofercie pasują do wielu łazienek, wykonanych w różnorodnych stylach. Akcesoria łazienkowe powinny być łatwe w obsłudze i/lub łatwe do przechowywania. Ma to szczególne znaczenie w łazienkach mniejszych rozmiarów – kupując akcesoria w naszym sklepie, masz pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca!

Niezbędnym elementem są też grzejniki łazienkowe łazienkowe, które powinny być dobrane tak, aby nie tylko utrzymywały ciepło w pomieszczeniu, ale stały się ozdobą łazienki. Dostępne w sprzedaży modele drabinkowe doskonale zastępują wieszak na ręczniki czy suszarkę do bielizny. Są też znacznie bardziej estetyczne niż tradycyjne grzejniki panelowe czy żeberkowe.

Wyposażenie łazienek stanowi jedną z dwóch głównych grup produktowych w naszym asortymencie. Obok ceramicznych okładzin ściennych i podłogowych sprzedajemy wanny nie tylko tradycyjne, ale i wanny wolnostojące, wolnostojące – przyścienne, parawany nawannowe, kabiny prysznicowe profilowe, bezprofilowe, przesuwne, uchylne, wahadłowe czy składane. Uzupełnieniem kabiny są odpływy liniowe lub punktowe. Dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na taki system odwodnienia, mamy szeroką propozycję brodzików akrylowych i z lanego marmuru oraz brodziki do przycięcia czy antypoślizgowe.

Na uwagę zasługują też meble łazienkowe, proponowane w dwóch wariantach wzorniczych – klasycznym i nowoczesnym. Znajdziesz wśród nich szafki pod umywalki, witryny, szafki wiszące i stojące, a także lustra. Obok ceramiki sanitarnej, mebli i innych elementów wyposażenia łazienek, przygotowaliśmy również wiele przydatnych akcesoriów.

Kolorowa ceramika łazienkowa w Szczecinie

Nasze solony łazienek w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim oferują oryginale rozwiązania w postaci kolorowej ceramiki łazienkowej. W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na wprowadzenie do swoich wnętrz, również do łazienek, odważnych i oryginalnych rozwiązań. Kolorowa ceramika łazienkowa stanowi jeden z takich elementów, który potrafi całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia. Nowoczesny design w łazience to przede wszystkim minimalizm, prostota i funkcjonalność. Kolorowa ceramika doskonale wpisuje się w te założenia, gdyż pozwala na zastosowanie różnorodnych barw i wzorów, które dodają wnętrzu życia. Możliwości są praktycznie nieograniczone – od klasycznych białych elementów, przez pastelowe odcienie, aż po wyraziste, nasycone kolory. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań oraz tego, jaką atmosferę chcemy stworzyć w naszej łazience.

Kolorowa ceramika łazienkowa ma wiele zalet. Dzięki zastosowaniu barwnych elementów takich jak kolorowe umywalki, sedesy, wanny, czy bidety możemy nadać łazience unikatowy charakter i sprawić, że będzie się wyróżniać na tle innych pomieszczeń. Warto również wspomnieć o trwałości kolorowej ceramiki łazienkowej. Wysokiej jakości produkty cechują się dużą odpornością na ścieranie, zarysowania czy działanie środków chemicznych. Dzięki temu łazienka będzie prezentować się estetycznie przez wiele lat.